NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

KREATİF FİKİRLER
Başarılı bir kurum kimliğinin oluşumu, uygulandığı her alanda tutarlı ve sabit duruşu ile gerçekleşir. Bu da ancak şirketin gücü ve yönünü hızlı ve etkili bir biçimde ileten çarpıcı ve akılda kalıcı bir görsel imaj yansıtmakla mümkündür. UNİ BİLİŞİM, kurum kültürünün toplumsal görüş içinde dağıtılmasını sağlayacak yenilikçi fikirler sunar.
KURUMSAL KİMLİK
Kurumlar, her şeyden önce toplumun karşısına çıktıkları görüntüleriyle algılanmaktadırlar. Kamuoyu ile iletişimi gerçekleştiren de “kurumsal kimlik, kültür ve imaj”dır. UNİ BİLİŞİM, ajans ve medya alanlarında kullandığı tanıtım çalışmalarını doğru zamanda doğru hedefe yönlendirerek kurum imajını pozitif yönde tutar.
DOĞRU STRATEJİ
UNİ BİLİŞİM, doğru davranış stratejileriyle ilgili çevrelerin kurumla ilişki kurdukları her noktada kurumsal kimlik deneyimi yaşatılmasını sağlayarak, gerçekleştirilmesi hedeflenen amaçların toplumsal kabul görmesi doğrultusunda optimum çalışma düzeni oluşturur.

HİZMETLERİMİZ

WEB TASARIM
Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.
SOSYAL MEDYA VE ADWORDS
Facebook Instagram ve Youtube Sosyal medya Platformaları sayesinde içerik reklam ve mesajlarınızı hedef kitlelerine kolayca ulaştırabilirsiniz.
GRAFİK TASARIM
Logo tasarımı, kurumsal kimlik, dijital katalog tasarımları, poster ,afiş tasarımlarınızı markanızın veya ürünlerinizin hikayesini konumlayacak şekilde tasarlıyoruz
SEO
Site içi SEO, web sitenizin tasarımı ve yazılımı yanında özellikle halihazırda sahip olduğu içerikler üzerinde yapılan kapsamlı çalışmaları kapsar.
ÖZEL YAZILIM PROJELER
Standartların dışına çıkmayı seven yenilikçi firma sahipleri için kurumsal web sitelerinden daha fazlasına ihtiyaç olduğunu biliyoruz. Size özel geliştirilmiş e-ticaret projeleri veya yeni girişimlerinizi destekleyecek alt yapıya sahip web yazılımları geliştiriyoruz.
MOBİL UYGULAMA YAZILIMI
Uzmanları tarafından geliştirilmiş native mobil uygulamalar: Deneyimimiz ve bilgi birikimimizi dijitalleşen projeleriniz için yüksek kalitede teknoloji üretmek için kullanıyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN FORMU EKSİKSİZ DOLDURUN!