HAKKIMIZDA

Yurt içi ve yurtdışı ticari faaliyetlerde kurumsal birikim ve resmi yetki gerektiren benzer iş kollarında 1995’ten bu yana faaliyet gösteren uzmanlarımız, 25 yıllık yoğun bir deneyimden sonra Uni Group Çatısı altında güçlerini birleştirme kararı aldı.

Türkiye- AB ilişkilerinin hızlı geliştiği bu yıllarda, devletlerarasındaki politik aksamalar bir yana bırakılırsa, sürecin iş hayatımızdaki kalite standartlarının yükselmesine olumlu katkı yaptığı düşünülebilir.

İşte biz de kalkınma stratejilerindeki başarısı tartışılmaz olan Batı Avrupa’nın üretim standartlarında olmasını umut ve temenni ettiğimiz Türk İş Hayatına katkı sunmak amacıyla deneyimlerimizi, birikimlerimi ve mesaimizi Uni Group bünyesinde toplayarak iş verimimizi, kapasitemizi ve yeni trendlere uygun çalışma kabiliyetimizi bir kat daha artırdık.

Web yazılımından gazete ve dergi basım-yayın faaliyetlerine,

Habercilik, Ajans ve Dijital Medya hazırlığından web içerik üretimine,

Ticari proje geliştirme ve yatırım danışmanlığından büyük markaların yurtdışı şube açılışlarına,

Büyük ölçekli gayrimenkul yatırım danışmanlığından turizm ve fuarcılık hizmetlerine kadar…

Birbiriyle bağlantılı bir çok iş kolunda faaliyet gösteren Uni Group 25 yıllık deneyimini, yerli ve yabancı yatırımcıların hizmetine sunmaya devam ediyor.

Uni Ajans’ın son güncel faaliyeti, Türkiye’nin ilk hayvansever gazetesi olan Gazetepati’yi basarak, 24 Mart 2020 günü itibariyle Türk hayvanseverlerinin hizmetine sunmak olmuştur.

Uni Group Bünyesinde: Uni Medya, Uni Ajans, Uni Organizasyon, Uni Danışmanlık, Uni GSM, Uni Pati gibi alt şirket grupları yer almakta ve Türkiye Yerel Yayın Birliğinin kurulması yönündeki çalışmalar tüm hızıyla sürmektedir.

Hedeflerimiz

Hedeflerimiz doğrudan sonuçlarınızla ilgilidir
  • Markanızın değerini arttırma

  • Firmanızın pazarlama potansiyelini geliştirme

  • Eşsiz teknolojilere erişimin yanı sıra İnternet’te başarılı bir iş yapmak için bilgi ve deneyim sağlama

  • İşletmenizin İnternet’te geliştirilmesi konusunda net, ölçülebilir sonuçlar ve düzenli çalışmalar gösterme